Hakkımızda

1994 yılında Ramazan DEMİREL tarafından kurulan MİM-MAK LTD.ŞTİ. basınçlı kap imalatıyla sektöre giriş yapmıştır. Bu sektörde kısa sürede seçkin firmalar arasında yer almış ve adından hep kalitesiyle söz ettirmiştir.

Geçen süre zarfında her türlü Çelik Konstrüksiyon işleri, Normalizasyon işlemleri, Konteyner, LPG Tankları, Yeraltı ve Yerüstü Depolama Tankları imalatı gibi birçok işe imzasını atmıştır.

Müşterilerin öneri  ve istekleri doğrultusunda, dünya standartlarına uygun imalatlar yaparak ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin sorumluluğunuda paylaşmaktadır.

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan üretim tesisi ile 45000 M2 alanda faaliyet gösteren MİM-MAK LTD.ŞTİ. sürekli gelişmekte ve hızla büyümektedir.

Müşteri odaklı üretim yapan MİM-MAK LTD.ŞTİ. sunduğu yüksek kalite güvencesiyle bu sektörde pazar alanını genişletmiş, teknolojik gelişme ve yenilikleri sürekli ürün yelpazesine aktararak yeni pazarlara açılmayı hedeflemiştir.

Kurumsallaşmış yapısı, imalat süreçlerinde teknolojiyi kullanan deneyimli kadrosu, girişimci, yenilikçi, ve üstün yönetim anlayışıyla sektöründe daima birinci olma gayesiyle hareket etmektedir.

Çağdaş dünyanın beklentilerine; kazandığı deneyim ve başarılarının güvencesiyle; hizmet, rekabet, başarı ve gelişmesiyle en doğru çözümleri sunarak , gelecekte de hep tercih edilen olmak için çalışmaktadır.

tr Turkish
X